Pomoc dla firm

Fundacja Komunalna oferuje firmom z sektora MŚP kompleksową pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W ramach swojej dziaÅ‚alnoÅ›ci oferujemy miÄ™dzy innymi bieżące doradztwo gospodarcze by firmy mogÅ‚y skuteczniej realizować swoje cele biznesowe i projekty. Wieloletnie doÅ›wiadczenie zdobyte przez FundacjÄ™ podczas wspóÅ‚pracy przy realizacji licznych projektów inwestycyjnych umożliwia nam doradztwo miÄ™dzy innymi z zakresu finansów i podatków, prawa, a także przygotowania i wdrażania projektów.

Bogate doÅ›wiadczenie w pomocy firmom borykajÄ…cymi siÄ™ z kÅ‚opotami podatkowymi, finansowymi lub gospodarczymi sprawia, że jesteÅ›my pomóc każdemu przedsiÄ™biorstwu skutecznie rozwiÄ…zać jego problemy i uporzÄ…dkować dziaÅ‚alność.

Oferujemy także pomoc w uzyskaniu adresu wirtualnego w całej Polsce do rozszerzenia prowadzonej działalności gospodarczej poza macierzyste biuro lub do otwarcia nowego oddziału przedsiębiorstwa.

DziÄ™ki wspóÅ‚pracy z licznymi biurami rachunkowymi na terenie caÅ‚ego kraju Fundacja Komunalna wspiera swoich partnerów w peÅ‚nej obsÅ‚udze rachunkowoÅ›ci macierzystego biura lub nowych oddziaÅ‚ów spóÅ‚ek.